Özellikleri

Aralıklı sürüş, döner indeks tablası ile aynı prensipte çalışır. Aradaki fark, hem osilatörün hem de Aralıklı Sürücülerin bir indeksleme tablası veya diski yerine bir çıkış miline sahip olmasıdır. Kompakt ve minimalist şekil, ünitelerin nihai makine gereksinimleri dahilinde farklı yönlere yerleştirildiğinde kolayca uygulanabilir olmasını sağlar. Osilatör boyutsal olarak Aralıklı Sürüş ile aynıdır, ancak sabit bir giriş hızını mekanizmaya özgü hızlanma ve yavaşlama ile salınımlı bir çıkışa dönüştüren farklı bir tahrik kamı ile donatılmıştır. Belirli beklemeler veya duraklamalar, basitçe dahili kam tasarlanarak ve kamın nervürüne binmek için kam takipçisi yataklarının dahil edilmesiyle elde edilebilir. Minimum kütle ve atalet ile makinenin hızlı hareketi elde edilebilir. Bu ürünün önemi, sürücünün girişinin, istasyon modellerinde Bir’den Sekiz’e veya gerekli olabilecek osilatör çıkış yer değiştirme açıları durumunda varyasyonlarla ünitenin karşı tarafındaki çıkışla eşit olarak eşleştirilmesidir. Bu, ortogonal makinelere ve sürücülere bir alternatiftir. Ek rölanti silindirleri ile birlikte çift düz kam profillerinin uygulanmasında kesintili ve salınımlı çıktılar elde edilir. Daha yüksek hassasiyetin gerekli olmadığı Döner Döner Tablalara düşük maliyetli alternatiflerdir.

Ortogonal eksen aralıklı salınımlı sürücüler IT/OT

Aralıklı sürüş, döner indeks tablası ile aynı prensipte çalışır. Aradaki fark, hem osilatörün hem de Aralıklı Sürücülerin bir indeksleme tablası veya diski yerine bir çıkış miline sahip olmasıdır. Kompakt ve minimalist şekil, ünitelerin nihai makine gereksinimleri dahilinde farklı yönlere yerleştirildiğinde kolayca uygulanabilir olmasını sağlar. Osilatör boyutsal olarak Aralıklı Sürüş ile aynıdır, ancak sabit bir giriş hızını mekanizmaya özgü hızlanma ve yavaşlama ile salınımlı bir çıkışa dönüştüren farklı bir tahrik kamı ile donatılmıştır. Belirli beklemeler veya duraklamalar, basitçe dahili kam tasarlanarak ve kamın nervürüne binmek için kam takipçisi yataklarının dahil edilmesiyle elde edilebilir. Minimum kütle ve atalet ile makinenin hızlı hareketi elde edilebilir.

IT OT 15

IT OT 35

IT OT 75

IT OT 25

IT OT 55

Paralel eksen aralıklı salınımlı sürücüler AP/OP

Bu ürünün önemi, sürücünün girişinin, istasyon modellerinde Bir’den Sekiz’e veya gerekli olabilecek osilatör çıkış yer değiştirme açıları durumunda varyasyonlarla ünitenin karşı tarafındaki çıkışla eşit olarak eşleştirilmesidir. Bu, ortogonal makinelere ve sürücülere bir alternatiftir. Ek rölanti silindirleri ile birlikte çift düz kam profillerinin uygulanmasında kesintili ve salınımlı çıktılar elde edilir. Daha yüksek hassasiyetin gerekli olmadığı Döner Döner Tablalara düşük maliyetli alternatiflerdir.

AP OP 40

AP OP 70

AP OP 110

AP OP 165

AP OP 250

AP OP 55

AP OP 85

AP OP 135

AP OP 200